Lampa wisząca SOLAR 2 L złota 40575
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40575
- Seria: SOLAR
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Żyrandol
- Kolekcja: Solar
- Kolor: złoty
- Kolor klosza / abażuru: złoty
- Materiał klosza / abażuru: kompozyt mineralny
- Rodzaj oprawki: E27
- Ilość źródeł światła: 2
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 60W / 15W Led
- Wysokość klosza: 27 cm
- Wysokość: maks. 95 cm
- Szerokość: 141 cm
- Głębokość: 68 cm
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji; Polska
- Podział świecenia: Nie
Dane techniczne
| Materiał klosza | kompozyt minelany |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | złoty |
| Liczba żródeł światła | 2 x E27 max 15W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_5 |
| Wys/szer / średnica klosza | 68 * 65 cm |
| Wysokość | max 95 cm |
| Głębokość | 68 cm |
| Szerokość | 141 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
