Lampa wisząca SANTIAGO SMOKED 5xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy wiszące z kolekcji SANTIAGO idealnie nadają się do wykorzystania jako centralne źródło światła w niewielkim, jasno urządzonym salonie. Z powodzeniem mogą służyć także jako oświetlenie wyspy kuchennej lub stołu w jadalni. Pojedyncze zwisy i kinkiety sprawdzą się natomiast jako alternatywa dla klasycznych lampek nocnych, a także jako doświetlenie ciekawych detali we wnętrzu: luster, obrazów lub rodzinnych fotografii.
Lampy z tej kolekcji są objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA NETTO | 4.68kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 59.5 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA BRUTTO | 6.70kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 59 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 31 |
| KOLOR | CZARNY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| MOC | 5xE27 60W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | SANTIAGO |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| GWINT | E27 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-1000 mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 180mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| LICZBA RAMION | 5 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600 mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
