Lampa sufitowa SANTIAGO CLEAR 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy wiszące z kolekcji SANTIAGO idealnie nadają się do wykorzystania jako centralne źródło światła w niewielkim, jasno urządzonym salonie. Z powodzeniem mogą służyć także jako oświetlenie wyspy kuchennej lub stołu w jadalni. Pojedyncze zwisy i kinkiety sprawdzą się natomiast jako alternatywa dla klasycznych lampek nocnych, a także jako doświetlenie ciekawych detali we wnętrzu: luster, obrazów lub rodzinnych fotografii.
Lampy z tej kolekcji są objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| MOC | 1xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 35.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | SANTIAGO |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 180mm |
| GWINT | E27 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WAGA NETTO | 0.83kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 180mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| LICZBA RAMION | 1 |
| WAGA BRUTTO | 1.57kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 200mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 180mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 240mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25.5 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
