Lampa wisząca Prince Max K 1018/1/O-BD
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca z serii Prince Max K 1018/1/O-BD to połączenie nowoczesnych, owalnych kształtów z klasyczną formą.
Doskonale sprawdzi się w nowoczesnym, jak i tradycyjnym otoczeniu.
Źródłem światła jest montowana na gwint E27 żarówka (brak w zestawie), pozwoli to na wybór parametrów takich jak moc i barwa światła według własnego uznania, najlepszym wyborem będzie zastosowanie energooszczędnych żarówek LED.
Lampa została wykonana z lakierowanego proszkowo aluminium, klosz natomiast z polimetakrylanu (PMMA), użyte materiały zabezpieczają produkt przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi zachowując doskonały wygląd przez wiele lat.
Klosz o średnicy 25 cm dostępny jest w białym lub przeźroczysto-przydymionym kolorze.
Dane techniczne
| Średnica | 35 cm |
| KOLOR | czarny, patyny (mosiądz, miedź, zieleń, srebro, antyk) |
| Klasa szczelności IP | 43 |
| Wysokość | 72 cm |
| Materiał klosza | G 250 OP - biały lub G 250 FU - przeźroczysto-przydymiony |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Klosz | G 250 OP - biały lub G 250 FU - przeźroczysto-przydymiony |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
