Lampa ogrodowa Prince Max OGMW 2 O-BD
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa Prince Max OGMW 2 O-BD jest elegancką oprawą masztową o wysokości 310cm, łączącą nowoczesne owalne kształty z klasyczna formą.
Szczyt masztu składa się z dwóch stylowych ramion zakończonych głowicami serii Prince Max.
Oprawa masztowa świetnie sprawdzi się do oświetlenia: alejek w ogrodach, tarasów, parków, dojazdu do posesji, na terenach prywatnych a także w miejscach użyteczności publicznej takich jak: ogródki restauracyjne, pensjonaty, hotele, parkingi, treny przemysłowe, jej elegancki, stylowy designe podkreśli walory architektoniczne otoczenia.
Głowica masztu posiada dwa źródła światła (2x60W) mocowane na gwint E27 (brak w zestawie), pozwala to na wybór parametrów takich jak moc i barwa światła we własnym zakresie.
Lampa została wykonana z lakierowanego proszkowo aluminium, natomiast klosze z polimetakrylanu (PMMA), użyte materiały zabezpieczają produkt przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi zachowując doskonały wygląd przez wiele lat.
Klosze o średnicy 25 cm dostępne są w białym lub przeźroczysto-przydymionym kolorze.
Standardowa wysokość masztu wynosi 310cm, jeżeli interesuje państwa inny rozmiar możemy w pewnym zakresie dostosować go do państwa indywidulanych potrzeb.
WYSYŁKA:
Nie pokrywamy kosztów transportu masztu bez względu na wartość zamówienia - koszt paczki w wysokości 150 zł brutto za 1, 2 lub 3 sztuki ponosi zamawiający.
Dane techniczne
| Klasa szczelności IP | 43 |
| KOLOR | czarny, patyny (mosiądz, miedź, zieleń, srebro, antyk) |
| Wysokość | 310 cm |
| Materiał klosza | G 250 OP - biały lub G 250 FU - przeźroczysto-przydymiony |
| Liczba żródeł światła | E27, 2 x 60 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Klosz | G 250 OP - biały lub G 250 FU - przeźroczysto-przydymiony |
| Ilość źródeł światła | E27, 2 x 60 W, 230 V |
