Lampa wisząca Lava taupe/złoty 41080
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/41080
- Seria: Lava
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Żyrandol
- Kolekcja: Lava
- Kolor: złoty, taupe
- Ilość źródeł światła: 1
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 1 x E27
- Materiał korpusu: kompozyt minelany, stal lakierowana
- Długość: 55 cm
- Wysokość: 160 cm
- Szerokość: 52 cm
- Głębokość: 52 cm
- Wysokość klosza: 43 cm
Lampa wisząca LAVA dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych. Prezentowany model to wariant w modnym kolorze taupe. Wnętrze lampy to niejednolita struktura w złotym kolorze, która po oświetleniu tworzy zachwycający efekt wizualny. Niewątpliwą zaletą lampy jest fakt, że pomimo swoich dużych rozmiarów (wysokość samego klosza to 43 cm) nie jest ona ciężka. Materiał, z którego została wykonana sprawia również, że łatwo ją utrzymać w czystości.
Lampa wisząca LAVA wyposażona jest w gniazdo E27, które umożliwia używanie różnych typów żarówek o maksymalnej mocy 15W LED.
Istnieje możliwość regulacji wysokości lampy dzięki modyfikacji długości kabla. Maksymalna wysokość, którą może osiągnąć, to 160 cm.
UWAGA! Brak żarówek w komplecie.
Dane techniczne
| Wysokość | max 160 cm |
| Głębokość | 52 cm |
| Szerokość | 52 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Materiał klosza | kompozyt minelany |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | taupe / złoty |
| Liczba żródeł światła | 1 x E27 max 15W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana / kompozyt mineralny |
| Wys/szer / średnica klosza | 43 * 52 cm |
