Lampa wisząca Lava czarny/złoty 41077
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/41077
- Seria: Lava
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Żyrandol
- Kolekcja: Lava
- Kolor: złoty, czarny
- Ilość źródeł światła: 1
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 1 x E27
- Materiał korpusu; kompozyt minelany, stal lakierowana
- Wysokość: 160 cm
- Szerokość: 52 cm
- Głębokość: 52 cm
- Wysokość klosza: 43 cm
Lampa wisząca LAVA dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych. Prezentowany model to wariant w eleganckim kolorze czarnym. Wnętrze lampy to niejednolita struktura w złotym kolorze (oświetlona tworzy wytworny efekt wizualny). Niewątpliwą zaletą oprawy jest fakt, że pomimo swoich dużych rozmiarów (wysokość samego klosza to 43 cm) lampa nie jest ciężka. Łatwo też ją również utrzymać w czystości.
Lampa wisząca LAVA wyposażona jest w gniazdo E27, które umożliwia używanie różnych typów żarówek o maksymalnej mocy 15W LED.
Istnieje możliwość regulacji wysokości lampy dzięki modyfikacji długości kabla. Maksymalna wysokość, którą może osiągnąć, to 160 cm.
UWAGA! Brak żarówek w komplecie.
Dane techniczne
| KOLOR | id_3 |
| Wys/szer / średnica klosza | 43 * 52 cm |
| Wysokość | max 160 cm |
| Głębokość | 52 cm |
| Szerokość | 52 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Materiał klosza | kompozyt minelany |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | czarny / złoty |
| Liczba żródeł światła | 1 x E27 max 15W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana / kompozyt mineralny |
