Lampa wisząca HUDSON BLACK 3xGU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 55mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 3xGU10 8W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 66 |
| RODZINA LAMP | HUDSON |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 22/23 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 55mm |
| GWINT | GU10 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-900mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 3.54kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 330mm |
| MATERIAŁ | METAL + PLASTIK |
| WAGA BRUTTO | 3.88kg |
