Lampa sufitowa HUDSON BLACK 3xGU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 1.15kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 55mm |
| GWINT | GU10 |
| WAGA BRUTTO | 1.42kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 400mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 80mm |
| MATERIAŁ | METAL + PLASTIK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 55mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 155mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 3xGU10 8W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| RODZINA LAMP | HUDSON |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 22/23 |
