Lampa wisząca CORDOBA K 1018/1/T
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca CORDOBA K 1018/1/T to stylowa oprawa oświetleniowa wykonana z aluminium, z mlecznym szklanym kloszem mającym za zadanie rozproszyć i złagodzić światło, eliminując odblaski i cienie emitowane przez żarówki. Dzięki zastosowaniu gwintu E27 możecie Państwo we własnym zakresie dobrać parametry takie jak moc i barwę światła, stosując nowoczesne i energooszczędne żarówki LED.
Wisząca oprawa oświetleniowa, dzięki niewielkiemu rozmiarowi, idealnie nada się do podświetlenia stylowego ganku lub altany ogrodowej.
Zastosowanie wysokiej jakości lakieru proszkowego sprawia, że lampa przez długie lata zachowa doskonały wygląd.
Dane techniczne
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - szkło mleczne |
| Klosz | biały |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Średnica | 15,5 cm |
| KOLOR | czarny, patyny (mosiądz, miedź, zieleń, srebro, antyk) |
| Klasa szczelności IP | 43 |
| Wysokość | 60 cm |
| Materiał klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
