Lampa kinkiet CORDOBA K 3012/1/T
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet CORDOBA K 3012/1/T to stylowa zewnętrzna oprawa wykonana z aluminium, z mlecznym szklanym kloszem mającym za zadanie rozproszyć i złagodzić światło, eliminując odblaski i cienie emitowane przez żarówki. Dzięki zastosowaniu gwintu E27 możecie Państwo we własnym zakresie dobrać parametry takie jak moc i barwę światła, stosując nowoczesne i energooszczędne żarówki LED.
Kinkiet, dzięki niewielkiemu rozmiarowi, idealnie nadaje się do podświetlenia wejść do budynków, tarasów oraz balkonów.
Zastosowanie wysokiej jakości lakieru proszkowego sprawia, że lampa przez długie lata zachowa doskonały wygląd.
Dane techniczne
| Wysokość | 29,6 cm |
| Klasa szczelności IP | 43 |
| Szerokość | 15,5 cm |
| Materiał klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - szkło mleczne |
| Klosz | biały |
| Głębokość | 22,1 cm |
| KOLOR | czarny, patyny (mosiądz, miedź, zieleń, srebro, antyk) |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
