Lampa wisząca CAPITAL ROSE GOLD Ø46cm 1xGX53
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 48 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 48 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 48 |
| RODZINA LAMP | CAPITAL |
| MOC | 1xGX53 |
| KOLOR | MIEDZIANY + CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 460mm |
| GWINT | GX53 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 300-1000mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 460mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 1.5kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 230mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WAGA BRUTTO | 2.8kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 460mm |
| MARKA | Milagro |
