Lampa wisząca CAPITAL CZARNY 2XGX53
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MOC | 2xGX53 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 460mm |
| GWINT | GX53 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1100mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 3.6kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 230mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WAGA BRUTTO | 7kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 460mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 2 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 50 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 115 |
| RODZINA LAMP | CAPITAL |
