Lampa wisząca ALFA KAPRIS ZŁOTA 3xE27 32cm | 61015
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca ALFA KAPRIS ZŁOTA 3xE27 32 cm (61015)
Stylowa lampa wisząca z kolekcji KAPRIS w eleganckim, złotym wykończeniu. Trzy punkty świetlne zapewniają dobre i równomierne oświetlenie, a dekoracyjna forma nadaje wnętrzu nowoczesny i jednocześnie ponadczasowy charakter. Lampa doskonale sprawdzi się nad stołem w jadalni, wyspą kuchenną lub w salonie, stanowiąc efektowny element aranżacji. Przystosowana do żarówek E27, pozwala na swobodny dobór mocy i barwy światła.
Dane techniczne
| Klosz | szklany |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Głębokość | 32 cm |
| wysokość klosza | 28 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Źródło światła | E27 |
| Wysokość | 95 cm |
| Kolor podstawy | Złoty |
| Szerokość | 32 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Materiał korpusu | metal |
| Moc [W] | 15W |
