Lampa wisząca ALFA KAPRIS ZŁOTA 1xE27 13cm | 60576
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca ALFA KAPRIS ZŁOTA 1xE27 13 cm (60576)
Elegancka lampa wisząca z kolekcji KAPRIS w złotym wykończeniu, idealna do nowoczesnych i stylowych wnętrz. Pojedynczy punkt świetlny sprawdzi się doskonale jako oświetlenie dekoracyjne, zwłaszcza nad blatem, stolikiem lub w zestawieniu kilku lamp obok siebie. Prosta forma w połączeniu ze szlachetnym kolorem nadaje aranżacji lekkości i elegancji. Lampa przystosowana do żarówek E27, umożliwia swobodny dobór barwy i mocy światła.
Dane techniczne
| Źródło światła | E27 LED |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Kolor podstawy | złoty |
| Wysokość | 90 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 13 cm |
| Materiał klosza | szkło |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Materiał korpusu | metal |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Głębokość | 13 cm |
| Wysokosć klosza | 28 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
