Lampa sufotowa ALFA LINIO TRAK KULA M 6 x E14 I 27026
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa ALFA LINIO TRAK KULA M 6×E14 | 27026
Elegancka i nowoczesna lampa sufitowa ALFA LINIO TRAK KULA M to stylowe oświetlenie, które doskonale sprawdzi się w salonie, jadalni, sypialni lub przedpokoju. Wyposażona w sześć oprawek na żarówki E14 (żarówki nie są w zestawie), zapewnia mocne i równomierne światło, które można dopasować pod względem barwy i mocy do indywidualnych potrzeb.
Klasyczna, minimalistyczna forma połączona z dekoracyjnymi kulami sprawia, że ALFA LINIO TRAK KULA M będzie efektownym elementem dekoracyjnym w Twoim wnętrzu — świetnie komponuje się z aranżacjami w stylu nowoczesnym, skandynawskim, minimalistycznym czy industrialnym. To połączenie estetyki i funkcjonalności, dzięki któremu przestrzeń zyskuje przyjemne, komfortowe oświetlenie oraz dekoracyjny akcent.
Dane techniczne
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Wysokość | 44 cm |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Szerokość | 72 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał klosza | szkło |
| Barwa klosza | bursztynowy |
| Głębokość | 60 cm |
| MATERIAŁ | metal/Szkło |
| Ilość źródeł światła | 6 x E14 |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Źródło światła | E14 LED |
