Lampa sufitowa ALFA LINIO CZARNA 4xE14 | 25504
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa ALFA LINIO CZARNA 4×E14 | 25504
Nowoczesna, minimalistyczna lampa sufitowa ALFA LINIO CZARNA to stylowe i funkcjonalne oświetlenie do salonu, sypialni, jadalni lub korytarza. Wyposażona w cztery oprawki na żarówki E14 (żarówki nie są w zestawie), zapewnia równomierne, komfortowe światło, które możesz dopasować pod kątem barwy i mocy do własnych potrzeb.
Czarna kolorystyka i prosta forma nadają lampie uniwersalnego, nowoczesnego charakteru, dzięki czemu ALFA LINIO CZARNA świetnie wpisuje się w aranżacje w stylu nowoczesnym, skandynawskim, minimalistycznym lub loftowym. Kompaktowa wysokość 13 cm sprawia, że lampa prezentuje się estetycznie i dyskretnie, jednocześnie pełniąc praktyczną funkcję oświetleniową.
ALFA LINIO CZARNA to połączenie elegancji, funkcjonalności i nowoczesnego designu – idealna lampa sufitowa do wnętrz ceniących prostotę i styl.
Dane techniczne
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Źródło światła | E14 LED |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Kolor podstawy | czarny |
| Wysokość | 44 cm |
| Maksymalna Moc | 10W |
| Szerokość | 81 cm |
| IP20 | IP20 |
| Materiał klosza | szkło |
| Barwa klosza | bursztynowy |
| Głębokość | 13 cm |
| MATERIAŁ | Metal |
| Ilość źródeł światła | 4xE14 |
