Lampa sufitowa spot Tublon cashmere 1xGU10 / 1604
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa Tublon cashmere 1604 to minimalistyczny spot, który łączy funkcjonalność z eleganckim, nowoczesnym designem. Subtelny kolor cashmere nadaje lampie uniwersalnego charakteru, dzięki czemu doskonale komponuje się w aranżacjach nowoczesnych, skandynawskich i klasycznych.
Jedno źródło światła GU10 pozwala precyzyjnie oświetlić wybrane miejsce w pomieszczeniu, co sprawia, że model Tublon idealnie sprawdzi się w salonie, kuchni, przedpokoju czy biurze.
-
Styl: nowoczesny, minimalistyczny
-
Kolor: cashmere – subtelny i uniwersalny odcień
-
Rodzaj: lampa sufitowa spot
-
Źródło światła: 1×GU10 (żarówka nie jest w zestawie)
-
Zastosowanie: punktowe oświetlenie w salonie, kuchni, przedpokoju lub biurze
-
Montaż: prosty montaż sufitowy
Zalety lampy Tublon 1604
-
Precyzyjne punktowe oświetlenie
-
Możliwość wyboru barwy i mocy światła dzięki żarówce GU10
-
Minimalistyczny design pasujący do wielu aranżacji
-
Funkcjonalne i dekoracyjne w jednym
Lampa sufitowa spot Tublon cashmere 1×GU10 1604 to doskonały wybór dla osób, które:
-
cenią nowoczesny, minimalistyczny design,
-
potrzebują punktowego oświetlenia,
-
chcą wprowadzić do wnętrza subtelny, elegancki akcent kolorystyczny.
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KOLOR | cashmere |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Wysokość | 14 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 8 cm |
| Ilość źródeł światła | 1 x GU10 max 10W LED |
