Lampa spot Tublon black 1xGU10 / 1657
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa spot Tublon black 1×GU10 1657 – efektowne punktowe oświetlenie
Lampa Tublon black 1657 to nowoczesny spot sufitowy, łączący minimalistyczną formę z funkcjonalnym zastosowaniem. Głęboka, matowa czerń sprawia, że lampa doskonale wpisuje się w aranżacje nowoczesne, loftowe i minimalistyczne, podkreślając elegancki charakter wnętrza.
Dzięki jednemu punktowi świetlnemu GU10 możesz precyzyjnie doświetlić wybraną strefę pomieszczenia – doskonale sprawdzi się jako oświetlenie akcentujące lub uzupełniające w salonie, kuchni, holu czy biurze.
-
Styl: nowoczesny, minimalistyczny
-
Kolor: czarny – uniwersalny i elegancki
-
Rodzaj: lampa sufitowa spot
-
Źródło światła: 1×GU10 (żarówka nie jest w zestawie)
-
Zastosowanie: punktowe oświetlenie salonu, kuchni, przedpokoju, biura
-
Montaż: łatwy montaż sufitowy
Zalety lampy Tublon black 1657
-
precyzyjne, punktowe oświetlenie
-
możliwość doboru mocy i barwy światła dzięki żarówce GU10
-
minimalistyczny design pasujący do różnych aranżacji wnętrz
-
funkcjonalne i dekoracyjne rozwiązanie
Lampa sufitowa Tublon black 1×GU10 1657 to idealne rozwiązanie dla osób, które:
-
cenią nowoczesny i uniwersalny design,
-
potrzebują punktowego oświetlenia,
-
chcą wprowadzić do wnętrza elegancki detal świetlny.
Dane techniczne
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 8 cm |
| Ilość źródeł światła | 1 x GU10 max 10W LED |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KOLOR | czarny |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Wysokość | 14 cm |
| Szerokość | 16 cm |
