Lampa sufitowa nowoczesna biała 5 33423
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/33423
- Seria: Luis
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Plafon
- Kolekcja: Luis
- Kolor: biały
- Kolor klosza / abażuru: biały
- Materiał klosza / abażuru: stal lakierowana
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: GU10 LED
- Ilość źródeł światła: 5
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 25W LED
- Wysokość klosza: 9 cm
- Wysokość: 46 cm
- Szerokość: 72 cm
- Głębokość: 58 cm
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
- Klasa szczelności: IP20
- Podział świecenia: Tak
Dane techniczne
| Szerokość | 72 cm |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | 5 x GU10 max 25W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_2 |
| Wys/szer / średnica klosza | 9 * 6 cm |
| Wysokość | 46 cm |
| Głębokość | 58 cm |
