Lampa podłogowa biała LUIS 50356
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/50356
- Seria: Luis
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Lampa podłogowa
- Kolekcja: Luis
- Kolor: biały
- Kolor klosza / abażuru: biały
- Materiał klosza / abażuru: stal lakierowana
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: GU10 LED
- Ilość źródeł światła: 2
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 25W LED
- Wysokość klosza: 9 cm
- Wysokość: 162 cm
- Szerokość: 47 cm
- Głębokość: 30 cm
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
- Klasa szczelności: IP20
Dane techniczne
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Led zintegrowany | Nie |
| KOLOR | id_2 |
| Wys/szer / średnica klosza | 9 * 6 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Wysokość | 162 cm |
| Led zintegrowany | Nie |
| Głębokość | 30 cm |
| Szerokość | 47 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Włącznik na przewodzie | tak |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | 2 x GU10 max 25W Led |
