Lampa sufitowa kulki szary TULIA 6 krótki 33500
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Szerokość | 42 cm |
| Wysokośc regulowana | nie |
| Materiał klosza | szkło |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | szary |
| Liczba żródeł światła | 6 x G9 max 12W led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_1 |
| Wys/szer / średnica klosza | 10 * 10 cm |
| Wysokość | 25 cm |
| Głębokość | 19 cm |
