Lampa sufitowa kulki szary TULIA 10 długi 33490
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/33490
- Seria: TULIA
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Plafon
- Kolekcja: Tulia
- Kolor: szary, czarny
- Kolor klosza / abażuru: szary
- Materiał klosza / abażuru: klosz szklany
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: G9 LED
- Ilość źródeł światła: 10
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 12W Led
- Wysokość klosza: 10 cm , 12 cm, 14 cm
- Wysokość: 90 cm
- Szerokość: 73 cm
- Głębokość: 19 cm
- Kraj produkcji: Polska
- Klasa szczelności: IP20
- Podział świecenia: Tak
Dane techniczne
| Liczba żródeł światła | 10 x G9 max 12W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_1 |
| Wys/szer / średnica klosza | 14 * 14 cm|12 * 12 cm|10 * 10 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Głębokość | 19 cm |
| Szerokość | 73 cm |
| Wysokośc regulowana | nie |
| Materiał klosza | szkło |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | szary |
