Lampa sufitowa białe kule złoto-beżowy VELVET 3 33356
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/33356
- Seria: Velvet
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Lampa sufitowa, Żyrandol
- Kolekcja: VELVET
- Kolor: złoty beż
- Kolor klosza / abażuru: biały
- Materiał klosza / abażuru: klosz szklany
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: G9 LED
- Ilość źródeł światła: 3
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 12W Led
- Wysokość klosza: 12 cm
- Wysokość: 66 cm
- Szerokość: 85 cm
- Głębokość: 85 cm
- Kraj produkcji: Polska
- Podział świecenia: Nie
- Klasa szczelności: IP20
Dane techniczne
| KOLOR | id_0 |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Wysokość | 66 cm |
| Głębokość | 85 cm |
| Szerokość | 85 cm |
| Materiał klosza | szkło |
| Wys/szer klosza | 12 cm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | 3 x G9 max 12W LED |
