Lampa podłogowa klosze kule złoto-beżowa VELVET 50304
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/50304
- Seria: Velvet
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Lampa podłogowa
- Kolekcja: VELVET
- Kolor: złoty beż
- Kolor klosza / abażuru: biały
- Materiał klosza / abażuru: klosz szklany
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: G9 LED
- Ilość źródeł światła: 2
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 12W Led
- Wysokość klosza: 12 cm
- Wysokość: 166 cm
- Szerokość: 70 cm
- Głębokość: 30 cm
- Kraj produkcji: Polska
- Podział świecenia: Nie
- Klasa szczelności: IP20
Dane techniczne
| Materiał klosza | szkło |
| Wys/szer klosza | 12 cm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | biały |
| KOLOR | id_0 |
| Liczba żródeł światła | 2 x G9 max 12W LED |
| Led zintegrowany | Nie |
| Wysokość | 166 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 70 cm |
| Głębokość | 30 cm |
| Led zintegrowany | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
