Lampa sufitowa BORA KJ2109 8xGU10 biały
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa natynkowa narożna z kolekcji BORA – model KJ2109
Lampa sufitowa Bora KJ2109 to nowoczesne i minimalistyczne oświetlenie zaprojektowane z myślą o wymagających wnętrzach. Idealnie sprawdzi się w salonach, kuchniach, korytarzach czy przestrzeniach komercyjnych, gdzie liczy się zarówno funkcjonalność, jak i estetyka.
Najważniejsze cechy:
- Model: KJ2109
- Kolekcja: Bora
- Typ produktu: Lampa sufitowa natynkowa- narożna
- Gwint: GU10
- Moc: max 35W LED (dla 1 żarówki)
- Zasilanie: AC 220–240V
- Częstotliwość: 50–60 Hz
- Materiał: Aluminium + żelazo
- Kolor: Biały – matowy, elegancki, uniwersalny
Wymiary:
- Wymiary klosza: 5,5 × 10 cm
- Wymiary lampy całkowite: 116x116 cm
- Belka:116 x 4 x 2cm
Cechy konstrukcyjne i funkcjonalne:
- Klosze na klik – szybki montaż i demontaż jednym ruchem, bez użycia narzędzi.
- Narożna konstrukcja daje doskonałe poczucie estetyki i wyróżnienia produktu
- Możliwość dowolnego doboru żarówek GU10 – oprawa rekomendowana do stosowania z żarówkami LED GU10.
- Trwała, metalowa konstrukcja z aluminium i żelaza gwarantuje długą żywotność oraz odporność na uszkodzenia.
- Możliwość konfiguracji belki w linii prostej
Zastosowanie:
✔ Salony
✔ Kuchnie
✔ Sypialnie
✔ Korytarze
✔ Biura
✔ Hotele
✔ Nowoczesne przestrzenie komercyjne
Dane techniczne
| Długość | 75 cm |
| Strumień świetlny | źródło światła |
| Średnica Spotu | Ø 5,5 cm |
| Źródło światła | Żarówka Gu10 |
| Kod EAN | 5903829660934 |
| Wysokość Spotu | 10 cm |
| Dane Producenta | Jerzy Stawowy, kontakt: +48 730100294 e-mail:biuro@domenoled.com, ul. Mickiewicza 33 34-130 Kalwaria Zebrzydowska |
| ID | 1625 |
| Wysokość części wpuszczanej | 2 cm |
| Instrukcje użytkowania PL,ENG | https://syntron.eu/data/include/cms//Instrukcja.pdf |
| Typ | Natynkowa narożna |
| Wysokość całkowita Belka+Klosz | 12,5 cm |
| Kod producenta | 5903829660934 |
| Napięcie (V) | AC 220–240V |
| Otwór montażowy | 75 cm, 4 cm |
| MOC | Max 35W LED dla jednej żarówki |
| Kolor obudowy | Biały |
| CRI | Źródło światła |
| BARWA ŚWIATŁA | źródło światła |
| Model | KJ2109 |
| Kąt Świecenia | -- |
| KLASA ENERGETYCZNA | źródło światła |
| Kolekcja | BORA |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
