Lampa biurkowa BORA HG-BL003 1xGU10 biały
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa Biurkowa z kolekcji BORA – model HG-BL003
Lampa sufitowa Bora HG-BL003 to nowoczesne i minimalistyczne oświetlenie zaprojektowane z myślą o wymagających wnętrzach. Idealnie sprawdzi się w salonach, kuchniach, korytarzach czy przestrzeniach komercyjnych, gdzie liczy się zarówno funkcjonalność, jak i estetyka.
Najważniejsze cechy:
- Model: HG-BL003
- Kolekcja: Bora
- Typ produktu: Lampa Biurkowa
- Gwint: GU10
- Moc: max 35W
- Zasilanie: AC 220–240V
- Częstotliwość: 50–60 Hz
- Materiał: Aluminium + żelazo
- Kolor: Biały elegancki, uniwersalny
Wymiary:
- Wymiary klosza: 5,3 × 10 cm
- Wysokość lampy: 41,5cm
- Długość ramienia do klosza: 18cm
- Wymiary podstawki: 14 x 13x 0,5cm
Cechy konstrukcyjne i funkcjonalne:
- Klosze na klik – szybki montaż i demontaż jednym ruchem, bez użycia narzędzi.
- Możliwość dowolnego doboru żarówek GU10 – oprawa rekomendowana do stosowania z żarówkami LED GU10.
- Trwała, metalowa konstrukcja z aluminium i żelaza gwarantuje długą żywotność oraz odporność na uszkodzenia.
Zastosowanie:
✔ Salony
✔ Sypialnie
✔ Biura
✔ Hotele
✔ Nowoczesne przestrzenie komercyjne
*oprawa nie posiada żarówki w zestawie
Dane techniczne
| Kolor obudowy | Biały |
| Kąt Świecenia | -- |
| MOC | Max 35W LED dla jednej żarówki |
| Model | HG-BL003 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | źródło światła |
| Kolekcja | BORA |
| Średnica Spotu | Ø 5,3 cm |
| KLASA ENERGETYCZNA | źródło światła |
| Strumień świetlny | źródło światła |
| Wysokość Spotu | 10 cm |
| Źródło światła | Żarówka Gu10 |
| Kod EAN | 5903829661016 |
| Wysokość produktu | 41,5 cm |
| Dane Producenta | Jerzy Stawowy, kontakt: +48 730100294 e-mail:biuro@domenoled.com, ul. Mickiewicza 33 34-130 Kalwaria Zebrzydowska |
| ID | 1633 |
| Wymiary podstawy | 14 cm, 13 cm, 0,5 cm |
| Instrukcje użytkowania PL,ENG | https://syntron.eu/data/include/cms//Instrukcja.pdf |
| Napięcie (V) | AC 220–240V |
| Długość ramienia | 18 cm |
| Kod producenta | 5903829661016 |
| CRI | Źródło światła |
