Lampa sufitowa Anita HP-940D-02-8250QZ
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa Anita HP‑940D‑02‑8250QZ – biały metal z chromem, 2 źródła / LED 10W, szer. ~35,4 cm. Stylowa i nowoczesna oprawa marki Italux.
Idealna jako główne światło w salonie lub jadalni, szczególnie nad stół lub w centralnej części pomieszczenia.
-
Świetna również w kuchni, korytarzu lub sypialni — dzięki niewielkim wymiarom i uniwersalnemu wykończeniu łatwo wkomponować w aranżację.
-
Doskonała w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach oraz tam, gdzie ważna jest dyskretna elegancja i funkcjonalność.
Dane techniczne
| Wysokość | 16,5 |
| kelwiny | 3000K |
| Szerokość | 35,4 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Długość | 9 |
| możliwość ściemniania. | Nie |
| Gwarancja | 5 lat |
| Rodzaj lampy | Reflektorki i spoty |
| Maksymalna Moc | 10W |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| MATERIAŁ | Stop metali |
| lumeny | 760 lm |
