Lampa sufitowa Anita HP-710D-04-8250QZ
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesna oprawa sufitowa Anita HP‑710D‑04‑8250QZ to stylowy wybór do wnętrz mieszkalnych i komercyjnych (salon, kuchnia, hol, sypialnia). Model posiada cztery źródła światła LED zintegrowane, umieszczone w lekkiej aluminiowo‑metalowej konstrukcji w kolorze białym z dodatkami chromu. Lampę cechuje minimalistyczna forma i subtelny design, który łatwo wpisuje się w różne aranżacje wnętrz.
Dane techniczne
| Szerokość | 70 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Długość | 9 |
| możliwość ściemniania. | Nie |
| Gwarancja | 5 lat |
| Rodzaj lampy | Reflektorki i spoty |
| Maksymalna Moc | 20W |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| MATERIAŁ | Stop metali |
| lumeny | 1520 lm |
| Wysokość | 16,5 |
| kelwiny | 3000K |
