Lampa sufitowa ALFA TEKLA 5xE27 | 21745
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa ALFA TEKLA 5×E27 | 21745
Stylowa lampa sufitowa ALFA TEKLA to efektowne i funkcjonalne oświetlenie, które doskonale sprawdzi się w dużych pomieszczeniach — takich jak salon, jadalnia czy przestronny hol. Wyposażona w pięć oprawek na żarówki E27 (żarówki nie są w zestawie), zapewnia mocne, równomierne światło, a możliwość wyboru barwy i mocy żarówek pozwala dopasować oświetlenie do własnych potrzeb i nastroju wnętrza. Prosta, elegancka forma lampy harmonijnie wpisuje się w różne aranżacje — od nowoczesnych, przez minimalistyczne, po klasyczne z nutą współczesności. ALFA TEKLA łączy estetykę i funkcjonalność, będąc zarówno praktycznym źródłem światła, jak i dekoracyjnym elementem wnętrza.
Dane techniczne
| MATERIAŁ | Drewno/Tworzywo |
| Ilość źródeł światła | 5 x E27 |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Źródło światła | E27 LED |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Kolor podstawy | ecru |
| Wysokość | 33 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 62 cm |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Materiał klosza | materiał na folii PVC |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Barwa klosza | biały |
| Głębokość | 62 cm |
