Lampa kinkiet ALFA TEKLA I 21740
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet ALFA TEKLA | 21740
Kinkiet ALFA TEKLA to stylowe oświetlenie ścienne, które doskonale sprawdzi się jako elegancki akcent świetlny w salonie, sypialni, korytarzu lub przy lustrze. Jego uniwersalna forma i estetyczne wykonanie sprawiają, że harmonijnie wpisuje się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne aranżacje wnętrz. Lampę można wykorzystać jako oświetlenie dodatkowe, tworząc nastrojową atmosferę i podkreślając charakter przestrzeni. ALFA TEKLA łączy praktyczność z dekoracyjnym wyglądem, będąc eleganckim i funkcjonalnym elementem wyposażenia wnętrza.
Dane techniczne
| Wysokość | 26,5 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 17,5 cm |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Materiał klosza | materiał na folii PVC |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Barwa klosza | biały |
| Materiał korpusu | drewno |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 |
| KLASA ENERGETYCZNA | Ado G |
| Źródło światła | E27 LED |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Kolor podstawy | ecru |
