Lampa sufitowa ALFA ORLEAN CHROM 4xE14 83cm | 20384
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa ALFA ORLEAN CHROM 4×E14 – 83 cm | 20384
Efektowna lampa sufitowa ALFA ORLEAN w chromowanym wykończeniu to propozycja dla osób poszukujących eleganckiego i wyrazistego oświetlenia do większych wnętrz. Szerokość 83 cm sprawia, że lampa doskonale prezentuje się w salonie, jadalni lub reprezentacyjnym holu, stając się ważnym elementem aranżacji. Cztery punkty świetlne na żarówki E14 zapewniają równomierne i intensywne oświetlenie, a możliwość doboru barwy i mocy światła pozwala dopasować atmosferę do indywidualnych potrzeb. Chromowane wykończenie nadaje lampie nowoczesnego blasku i elegancji, dzięki czemu ALFA ORLEAN CHROM harmonijnie wpisuje się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne wnętrza.
Dane techniczne
| Szerokość | 43 cm |
| Długość | 80 cm |
| Ilość źródeł światła | 4xE14 |
| Źródło światła | E14 LED |
| MATERIAŁ | Metal |
| Kolor podstawy | chrom |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Maksymalna Moc | 10W |
| Wysokość | 22 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
