Lampa sufitowa ALFA ORLEAN CHROM 3xE14 70cm | 20383
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa ALFA ORLEAN CHROM 3×E14 – 70 cm | 20383
Lampa sufitowa ALFA ORLEAN w chromowanym wykończeniu to eleganckie i nowoczesne oświetlenie, które doskonale sprawdzi się w salonie, jadalni lub przestronnym holu. Imponująca szerokość 70 cm nadaje lampie wyrazistego charakteru i sprawia, że staje się ona efektownym elementem aranżacji wnętrza. Trzy punkty świetlne na żarówki E14 zapewniają równomierne i komfortowe oświetlenie pomieszczenia, a możliwość doboru barwy i mocy światła pozwala stworzyć przyjemną atmosferę dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Chromowane wykończenie dodaje lampie lekkości i elegancji, idealnie wpisując się w nowoczesne oraz klasyczne wnętrza.
Dane techniczne
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Maksymalna Moc | 10W |
| Wysokość | 28 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Szerokość | 38 cm |
| Długość | 70 cm |
| Ilość źródeł światła | 3xE14 |
| Źródło światła | E14 LED |
| MATERIAŁ | Metal |
| Kolor podstawy | chrom |
