Lampa sufitowa ALFA ADELINA chrom/biały I 23633
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Wysokość | 29 cm |
| Maksymalna Moc | 10W |
| Szerokość | 53 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał klosza | szkło |
| Barwa klosza | biały|transparentny |
| Głębokość | 53 cm |
| Ilość źródeł światła | 3 x E14 |
| MATERIAŁ | Metal |
| Źródło światła | E14 LED |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Zawiera źródło światła | Nie |
