Lampa sufitowa ALFA ADELINA I 23635
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa ALFA ADELINA | 23635
Lampa sufitowa ALFA ADELINA to stylowe i estetyczne oświetlenie sufitowe, które doskonale sprawdzi się w salonie, jadalni, sypialni lub przedpokoju. Dzięki uniwersalnemu designowi lampa harmonijnie wpisuje się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne aranżacje wnętrz. Zapewnia przyjemne, równomierne światło, tworząc komfortową atmosferę świetlną w pomieszczeniu.
ALFA ADELINA to połączenie funkcjonalności i eleganckiego wyglądu — idealne rozwiązanie dla osób ceniących stylowe oświetlenie, które jednocześnie pełni praktyczną rolę w codziennym użytkowaniu.
Dane techniczne
| MATERIAŁ | Metal |
| Ilość źródeł światła | 5 x E14 |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Źródło światła | E14 LED |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Wysokość | 29 cm |
| Maksymalna Moc | 10W |
| Szerokość | 57 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał klosza | szkło |
| Barwa klosza | biały|transparentny |
| Głębokość | 57 cm |
