Lampa ogrodowa Joy 91065L-750
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
JOY 91065L-750 jest nowoczesną oprawą stojąca o wysokości 75cm i średnicy 11,4cm, wykonaną ze stali nierdzewnej która dodatkowo zabezpieczona jest wysokiej jakości lakierem bezbarwnym.
Proste a zarazem niespotykane wzornictwo lampy doda ciekawego akcentu dekoracyjnego otaczającej nas architekturze, oprawa posiada wewnętrza przeźroczystego klosza element ozdobny który rozprasza światło redukując efekt oślepiania.
Lampa znajdzie zastosowanie jako doskonałe oświetlenie podjazdu, parkingu oraz ścieżek wokół domu lub firmy, stworzy przyjemny nastrój do spędzania wieczoru na tarasie lub w ogrodzie, zapewni komfortowe i bezpieczne oświetlenie zewnętrznego terenu państwa restauracji lub obiektu hotelowego.
Poliwęglan oraz stal nierdzewna to materiały które gwarantują długie użytkowanie produktu mimo narażenia na niekorzystne czynnik zewnętrzne takie jak mróz, słońce czy deszcz. Źródłem światła jest żarówka E27 (brak w zestawie), najlepszym wyborem będzie zastosowanie nowoczesnej, energooszczędnej żarówki LED dopasowując moc i barwę światła według własnego uznania.
Dane techniczne
| Materiał klosza | przeźroczysty |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - stal nierdzewna AISI 304 klosz - poliwęglan |
| Klosz | przeźroczysty |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Średnica | 11,4 cm |
| Klasa szczelności IP | 44 |
| Wysokość | 75 cm |
