Lampa ogrodowa Joy 91065L-500
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
JOY 91065L-500: to nowoczesna oprawa stojąca (wysokość 50cm, średnica 11,4cm) o prostym a zarazem niespotykanym wzornictwie która znajdzie zastosowanie w nowoczesnej oraz klasycznej architekturze.
Zastosowanie w konstrukcji pomalowanej lakierem bezbarwnym stali nierdzewnej oraz poliwęglanowego przeźroczystego klosza pozwala lampie oprzeć się działaniom niekorzystnych warunków pogodowych oraz zachować doskonały wygląd przez wiele lat.
Lampa posiada wewnątrz element dekoracyjny który ma również zadanie rozproszyć światło redukując efekt oślepiania.
W oprawie zastosowano mocowanie źródła światła na gwint E27 (max 60W) co pozwala na dobranie barwy świtał oraz mocy według własnych preferencji, rekomendujemy zastosowanie nowoczesnej energooszczędnej żarówki LED.
Doskonale nadaje się do oświetlenia ścieżek, podjazdów, ogrodu tworząc elegancką i przytulną atmosferę, a zastosowanie solidnych materiału pozwala wiele lat cieszyć się trwałością i funkcjonalnością produktu.
Dane techniczne
| Materiał korpusu | korpus - stal nierdzewna AISI 304 klosz - poliwęglan |
| Klosz | przeźroczysty |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Średnica | 11,4 cm |
| Klasa szczelności IP | 44 |
| Wysokość | 50 cm |
| Materiał klosza | przeźroczysty |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
