Lampa ogrodowa Form YB19502
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
FORM YB19502 to nowoczesna i funkcjonalna lampa stojąca o wysokości 80 cm w kolorze ciemny popiel.
Oprawa posiada elegancką prostą konstrukcję z aluminiowej ramki z wąskim poliwęglanowym kloszem skierowanym w dół, wyposażona jest w wydajne a zarazem energooszczędne wbudowane źródło światła LED 7W które emituje strumień świetlny 700lm oraz posiada możliwość zmiany barwy światła: 3000K (ciepła), 4000K (dzienna), 6000K (zimna) za pomocą przełącznika znajdującego się pod kloszem.
Seria FORM cieszy się duża popularności, jej doskonałe parametry świetlne z powodzeniem oświetlą roślinność oraz alejki w ogrodzie, podjazd lub wejście do domu, pozwoli przedłużyć czas spędzany wieczorem na tarasie.
Montując ją w otoczeniu swojej firmy, biura, hotelu lub restauracji stworzymy dla naszych gości komfortową i bezpieczną przestrzeń do poruszania się po zmroku oraz podkreślimy nowoczesną architekturę otoczenia.
Konstrukcja lampy wykonana jest z wytrzymałego odlewu aluminiowego, zabezpieczonego przed wpływem czynników zewnętrznych wysokiej jakości lakierem proszkowym.
Dane techniczne
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Klosz | biały |
| KOLOR | ciemny popiel |
| Głębokość | 6 cm |
| BARWA ŚWIATŁA | 3000 K, 4000 K, 6000 K |
| Ilość źródeł światła | LED 7 W, 230 V |
| Wysokość | 80 cm |
| lumeny | 700 lm |
| Szerokość | 15 cm |
| Klasa szczelności IP | 54 |
| Materiał klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | LED 7 W, 230 V |
