Lampa ogrodowa Form B FLS-750
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
FORM B FLS-750 to lampa stojąca wyposażona w źródło światła LED o mocy 9W. Model ten występuje w kolorze ciemny popiel (RAL7016).
Lampa ta przeznaczona jest do montażu na utwardzonych podłożach zarówno wokół prywatnych posesji jak i w miejscach użyteczności publicznej.
W serii lamp FORM B oprócz powyższej lampy stojącej, występuję również kinkiet zewnętrzny. Obie lampy wykonane są z aluminium i pokryte są lakierem proszkowym odpornym na działania UV, mają także wysoki stopień IP65, co czyni je odpornymi na zewnętrzne warunki atmosferyczne.
Diody LED umieszczone za przeźroczystym, szklanym kloszem, emitują światło o neutralnej barwie (4000 K).
Dane techniczne
| BARWA ŚWIATŁA | 4000K |
| Klasa szczelności IP | 65 |
| Wysokość | 75 cm |
| Szerokość | 23 cm |
| Liczba żródeł światła | LED 9W, 230V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - szkło |
| Głębokość | 8,6 cm |
| Ilość źródeł światła | LED 9W, 230V |
| KOLOR | ciemny popiel |
| lumeny | 485lm |
