Lampa ogrodowa Delta DL-750
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Delta jest nową serią opraw oświetleniowych, wykonanych ze stali nierdzewnej oraz pokrytych lakierem proszkowym w kolorze ciemnego popielu. W serii Delta znajdują się lampy stojące o dwóch różnych wysokościach oraz kinkiet, wszystkie cechuje oryginalny design z charakterystycznym stożkiem w górnej części lampy. W oprawach zostało zastosowane energooszczędne źródło światła LED.
Delta DL-750 to okrągły słupek ogrodowy o wysokości 75 cm, który znajdzie zastosowanie przy drodze dojazdowej lub ścieżkach prowadzonych do posesji.
Dane techniczne
| Wysokość | 75 cm |
| Liczba żródeł światła | 14 x SMD LED, 6W, 230V |
| Materiał korpusu | korpus - stal nierdzewna lakierowana proszkowo klosz - poliwęglan |
| Ilość źródeł światła | 14 x SMD LED, 6W, 230V |
| Średnica | 8,9 cm |
| lumeny | 440 lm |
| KOLOR | ciemny popiel |
| Klasa szczelności IP | 44 |
| BARWA ŚWIATŁA | 4000 K |
