Lampa kinkiet Delta DL-K100
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Delta jest nową serią opraw oświetleniowych, wykonanych ze stali nierdzewnej oraz pokrytych lakierem proszkowym w kolorze ciemnego popielu. W serii Delta znajdują się lampy stojące o dwóch różnych wysokościach oraz kinkiet, wszystkie cechuje oryginalny design z charakterystycznym stożkiem w górnej części lampy. W oprawach zostało zastosowane energooszczędne źródło światła LED.
Delta DL-K100 to kinkiet zewnętrzny, który znajdzie zastosowanie przed wejściem do budynku, a także świetnie sprawdzi się jako oświetlenie tarasu.
Dane techniczne
| Szerokość | 8,9 cm |
| Liczba żródeł światła | 14 x SMD LED, 6W, 230V |
| Materiał korpusu | korpus - stal nierdzewna lakierowana proszkowo klosz - poliwęglan |
| Głębokość | 12 cm |
| Ilość źródeł światła | 14 x SMD LED, 6W, 230V |
| KOLOR | ciemny popiel |
| lumeny | 440 lm |
| BARWA ŚWIATŁA | 4000 K |
| Klasa szczelności IP | 44 |
| Wysokość | 15,6 cm |
