Lampa kinkiet Ren RN20-KPIR
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ren RN20-KPIR to kinkiet wyposażony w czujnik zmierzchowo ruchowy oraz zintegrowane źródło światła LED o mocy 21W
Oprawa ta obok większego oraz mocniejszego modelu z tej samej serii (RN-KPIR) jest świetnym uzupełnieniem oświetlenia elewacji budynku. Mniejszy rozmiar lampy świetnie sprawdzi się nad drzwiami wejściowymi lub wzdłuż ciągów komunikacyjnych z powodzeniem oświetli również wjazd do garażu.
Zastosowany w lampie czujnik zmierzchowo-ruchowy działa w promieniu 10 metrów i o kącie detekcji 120 stopni. Czujnik posiada funkcje regulacji natężenia światła potrzebnego do jego uruchomienia, a także ustawienie czasu świecenia lampy po wykryciu ruchu.
Źródłem światła jest wbudowany układ LED o mocy 21W, strumieniu świetlnym 1710lm oraz barwie światła 4000K (neutralna).
Lampa została wykonana z lakierowanego proszkowo na kolor ciemny popiel aluminium oraz posiada szklany klosz chroniący źródło światła, zastosowane materiały zabezpieczają oprawę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, zapewniają doskonały wygląd przez wiele lat.
W serii REN dostępny jest również większy kinkiet, który świetnie sprawdzi się nad wjazdem do garażu RN-KPIR.
Dane techniczne
| BARWA ŚWIATŁA | 4000K |
| Klasa szczelności IP | 65 |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Liczba żródeł światła | LED 21W, 230V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - szkło |
| Głębokość | 10,8 cm |
| Ilość źródeł światła | LED 21W, 230V |
| KOLOR | ciemny popiel |
| lumeny | 1710lm |
