Lampa kinkiet Ren RN-KPIR
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet Ren to oprawa LED o dużej mocy, z regulowanym kątem pochylenia głowicy. Idealnie sprawdzi się do podświetlenia np. terenu wokół garażu, drzwi wejściowych czy w każdym innym miejscu gdzie potrzeba doświetlić większy teren.
Dzięki zastosowaniu czujnika zmierzchowo-ruchowego, lampa zacznie świecić w momencie wykrycia ruchu, a czas świecenia po jego wykryciu można ustawić w zależności od preferencji.
Źródłem światła jest wbudowany układ LED o mocy 27W, strumieniu świetlnym 2920lm oraz barwie światła 4000K (neutralna).
Lampa została wykonana z lakierowanego proszkowo na kolor ciemny popiel aluminium oraz posiada szklany klosz chroniący źródło światła, zastosowane materiały zabezpieczają oprawę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, zapewniają doskonały wygląd przez wiele lat.
W serii REN dostępny jest również mniejszy kinkiet, który świetnie sprawdzi się nad wejściem do budynku RN-KPIR.
Dane techniczne
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość | 36,4 cm |
| Liczba żródeł światła | LED 27W, 230V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - szkło |
| Głębokość | 11 cm |
| Ilość źródeł światła | LED 27W, 230V |
| lumeny | 2920lm |
| KOLOR | ciemny popiel |
| Klasa szczelności IP | 65 |
| BARWA ŚWIATŁA | 4000K |
