Lampa kinkiet Porto M1976
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowa seria opraw oświetleniowych Porto to połączenie klasyki z nowoczesnością. Lampy z matowym wykończeniem w kolorze czarnym oraz przeźroczystymi kloszami.
Zarówno kinkiet jak i lampa stojąca charakteryzują się wysokim stopniem szczelności przed pyłem i wodą co zagwarantuje ochronę podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych.
Kinkiet Porto M1976 wyróżnia prostokątna forma z wąskimi ramkami, która pozwala na pełne odsłonięcie żarówki zapewniając jasne światło dookoła.
Ta prosta i elegancka oprawa rozświetli ściany budynku bądź zapewni dużo światła na tarasie.
W lampach serii Porto źródło światła montowane jest na gwint E27 (brak w zestawie), pozwala to na wybór mocy (max 15W) i barwy światła we własny zakresie, rekomendujemy zastosowanie energooszczędnej żarówki LED z dekoracyjnym żarnikiem w kształcie spirali lub płomienia.
Dane techniczne
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Głębokość | 9 cm |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Klasa szczelności IP | 65 |
| KOLOR | czarny |
| Wysokość | 26,5 cm |
| Szerokość | 9,5 cm |
