Lampa kinkiet Porto M1931
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Seria opraw oświetleniowych Porto to połączenie klasyki z nowoczesnością. Lampy z matowym wykończeniem w kolorze czarnym oraz przeźroczystymi kloszami.
Zarówno kinkiety jak i lampa stojąca charakteryzują się wysokim stopniem szczelności przed pyłem i wodą, co zagwarantuje ochronę podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych.
Kinkiet Porto wyróżnia prostokątna forma z wąskimi ramkami oraz okrągłym kloszem, wewnątrz co pozwala na pełne odsłonięcie żarówki zapewniając jasne światło dookoła.
Ta prosta i elegancka oprawa rozświetli ściany budynku bądź zapewni dużo światła na tarasie.
W lampach serii Porto źródło światła montowane jest na gwint E27 (brak w zestawie), pozwala to na wybór mocy (max 15W) i barwy światła we własny zakresie, rekomendujemy zastosowanie energooszczędnej żarówki LED z dekoracyjnym żarnikiem w kształcie spirali lub płomienia.
Dane techniczne
| Szerokość | 14,5 cm |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 15 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Głębokość | 21,5 cm |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 15 W, 230 V |
| Klasa szczelności IP | 65 |
| KOLOR | czarny |
| Wysokość | 27,6 cm |
