LEDA lampa podłogowa czarny / 41739
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Szerokość | 35 cm |
| Źródło światła | 1xGU10max10 w LED |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Kolor podstawy | czarny |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Barwa klosza | czarny |
| wysokość produktu cm | 170 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 35 cm |
| Wysokośc regulowana | nie |
| NAPIĘCIE | 230V |
| Ilość źródeł światła | 1 |
