LEDA 3 CZARNY plafon/spot 33101
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Barwa klosza | czarny |
| Liczba żródeł światła | 3 x GU10 max 25W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_1 |
| Wys/szer / średnica klosza | 20 * 6 cm |
| Wysokość | 76 cm |
| Głębokość | 13,5 cm |
| Szerokość | 28 cm |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
