LAMPA WISZĄCA Z POJEDYNCZYM ŚWIATŁEM CZARNY MAT / 18192
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca z pojedynczym światłem czarny mat / 18192 to nowoczesna i minimalistyczna oprawa oświetleniowa o eleganckim, loftowym charakterze. Matowe czarne wykończenie nadaje jej ponadczasowy wygląd, dzięki czemu doskonale wpisuje się w aranżacje industrialne, nowoczesne oraz minimalistyczne.
Model wyposażony jest w jedno źródło światła E27, co pozwala na zastosowanie energooszczędnej żarówki LED o dowolnej barwie i mocy. Dzięki temu lampa może pełnić zarówno funkcję oświetlenia głównego, jak i dekoracyjnego, tworząc przyjemną atmosferę we wnętrzu.
Prosta, uniwersalna forma sprawia, że lampa świetnie prezentuje się pojedynczo lub w zestawach kilku sztuk – nad stołem w jadalni, wyspą kuchenną, w salonie, sypialni czy korytarzu. Czarny mat podkreśla nowoczesny charakter wnętrza i dodaje mu elegancji.
Najważniejsze cechy:
- model: 18192
- kolor: czarny mat
- typ: lampa wisząca
- 1 punkt światła
- gwint: E27 (żarówka wymienna)
- możliwość stosowania LED
- styl: nowoczesny / loft / industrialny / minimalistyczny
- materiał: metal
- zastosowanie: salon, kuchnia, jadalnia, sypialnia, korytarz
To stylowa i funkcjonalna lampa wisząca, która doskonale podkreśla nowoczesny charakter wnętrza.
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | 220-240 V |
| Klasa szczelności IP | IP 20 |
| MATERIAŁ | meral ,aluminium , drewno |
| przewód zasilający - długość cm | 150 cm |
| Wysokość | 31 cm |
| temperatura robocza | -30to 45°C |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Średnica | 16 cm |
| Kolor podstawy | czarny mat |
| Ilość źródeł + trzonek | 1xE27 |
| Maksymalna Moc | MAX 40W |
