LAMPA WISZĄCA Z POJEDYNCZYM ŚWIATŁEM CZARNY MAT / 18191
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Ilość źródeł + trzonek | 1xE27 |
| Maksymalna Moc | MAX 40W |
| Klasa szczelności IP | IP 20 |
| NAPIĘCIE | 220-240 V |
| przewód zasilający - długość cm | 150 cm |
| MATERIAŁ | metal, aluminium, drewno |
| temperatura robocza | -30to 45°C |
| Wysokość | 25 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Średnica | 23.5 cm |
| Kolor podstawy | czarny mat |
