LAMPA WISZĄCA ALFA RODOS FOSFORUS 1xE27 /61630
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Alfa Rodos Fosforus 61630 to nowoczesna oprawa oświetleniowa o oryginalnym, dekoracyjnym wykończeniu inspirowanym efektem fosforowym. Jej nietuzinkowy design sprawia, że stanowi mocny akcent aranżacyjny, idealny do wnętrz nowoczesnych, loftowych oraz industrialnych.
Prosta, a jednocześnie wyrazista forma lampy sprawia, że doskonale prezentuje się zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i użytkowych. Świetnie sprawdzi się w salonie, jadalni, kuchni czy sypialni, a także w lokalach komercyjnych, gdzie liczy się efekt wizualny i charakter oświetlenia.
Model wyposażony jest w gwint E27, co zapewnia szeroki wybór źródeł światła – od energooszczędnych żarówek LED po dekoracyjne żarówki filamentowe, pozwalające uzyskać indywidualny efekt świetlny.
Dane techniczne
| Wysokośc regulowana | tak |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 max 15W LED |
| KOLOR | brązowy |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokość | 90 cm |
| Szerokość | 23 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana|drewno |
| Głębokość | 23 cm |
